Volné pracovní místo  řidič/ka autobusu

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 38 000–55 000 Kč / měsíc

-první kontakt na zaměstnavatele: Monika Varmužová, použijte odpovědní formulář (po-Pá použijte odpovědní formulář
Řidič/ka autobusu ČSAD Benešov

Řídíte rádi a chcete stabilní práci? Připojte se k našemu týmu řidičů
Náplň práce
Linková přeprava cestujících v lokalitě Mníšku pod Brdy.
Požadujeme
  • řidičský průkaz sk. D
  • profesní průkaz
  • kartu DGT
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme
  • náborový příspěvek 50.000,- Kč
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • průměrnou mzdu 51.000 Kč + diety 4.500 Kč
  • motivační složku za PHM

NABÍZÍME ÚHRADU ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU SK. D

Zaměstnanecké výhody4): cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor,úhrada pojistky z výkonu povolání, stabilizační půjčka,flexipasy penzijní pojištění 1000 Kč,mob. telefon s hrazeným tarifem,výhody v bance a jiné ….

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2024

Máte zájem o nabídku řidič/ka autobusu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Varmužová Monika z ČSAD Benešov a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku řidič/ka autobusu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.