Volné pracovní místo  Řidič/ka autobusu

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • řízení linkového meziměstského autobusu
  • dodržování jízdních řádů na jednotlivých linkách a platných nařízení dle Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje
  • udržování čistoty ve svěřeném vozidle
  • obsluha odbavovacího zařízení (proškolíme)
  • oprava a běžná údržba vozu v rámci svých znalostí a technických možností
  • dodržování nařízení ES č.561/2006 (AETR)
Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. D, včetně odborné způsobilosti pro sk. D
  • psychologické vyšetření
  • zdravotní způsobilost
  • výpis z karty řidiče
  • spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme
  • nástupní mzda od 35 000 - 40 000 Kč
  • náborový příspěvek 30 000,- Kč
  • stravenky
  • pravidelný rozpis linek s možností změn
  • pravidelné obměny vozového parku
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce - Mimoň, Jablonné v Podještědí

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Benefity

  • Jiné výhody - náborový příspěvek 30 tisíc Kč, stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Řidič/ka autobusu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Gabriela Dvořáková z COMPAG CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidič/ka autobusu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.