Volné pracovní místo  Řidič/ka motorových vozidel

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 900–27 260 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, 3 měsíce zkušební doba
Obecně
  • místo výkonu: ÚO Mělník, Bezručova 2796, 276 01 Mělník
  • pracovní poměr na dobu určitou, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou
Náplň práce
  • řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti od 3,5t do 12t
  • podílí se na provozu kuchyně, zejména při rozvozu, nakládce a vykládce jídel
  • v souladu s platnými hygienickými předpisy a normami provádí dezinfekci přiděleného služebního dopravního prostředku
Požadujeme
  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • řidičské oprávnění sk. B a C
  • základní znalost práce na PC
  • vstřícnost k dalšímu sebevzdělávání
  • bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
  • praxe v oboru
  • vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
Další informace
  • pevná pracovní doba pondělí až pátek 06:00 - 14:30 hodin
  • nástup v závislosti na zahájení provozu (předpokládaný termín otevření 1.4.2024),
popř. i dříve dohodou
Platové podmínky a další benefity
  • pracovní poměr na plný úvazek, 5. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platové rozmezí se mzdou od 16 130,- Kč až 23 510,- Kč (dle započitatelné praxe)
  • zvláštní příplatek 2 200,- Kč
  • možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, rekreace, benefity PČR)
  • řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu použijte odpovědní formulář s předmětem "Řidič motorových vozidel".

Případné doplňující informace je možné získat u vedoucí proviantního oddělení, tel. číslo: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář .

Kontakt: pracovní dny 7:00 - 15:30, životopisy zasílejte e-mailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Řidič/ka motorových vozidel?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personální oddělení z Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidič/ka motorových vozidel

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.