Volné pracovní místo  ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A MININAKLADAČE

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A MININAKLADAČE
  • PP po zkušební době na dobu neurčitou, nástup po dohodě (možný ihned)
  • Náplň práce: řízení nákladního automobilu, práce s mini nakladačem při realizaci zahradních úprav, doprava materiálu, opravárenství
  • Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, C, E, profesní průkaz, vztah k technice, časová flexibilita, manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Nabízíme: zajímavou odbornou práci, odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností (15 000 - 22 000 Kč), zaměstnanecké benefity
  • Zájemci o tuto pozici mohou zasílat svůj strukturovaný životopis na použijte odpovědní formulář anebo poštou na sídlo firmy: Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov
  • Veškeré bližší informace Vám poskytneme na tel.čísle: použijte odpovědní formulář
  • Konkrétní seznámení s firmou naleznete na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016