Volné pracovní místo  ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA
  • PP na dobu neurčitou, TERMÍN NÁSTUPU DLE DOHODY
  • Požadujeme: SOU technického zaměření; praxe výhodou; ŘP sk. C, příp. CE; profesní průkaz řidiče; dopravně psychologické vyšetření.
  • Náplň práce: řízení motorových vozidel a stavebních strojů pro údržbu silniční sítě-výhodou; kontroluje motorová vozidla, před, v průběhu a po ukončení práce; práce spojené s výkonem běžné údržby silnic údržbového, nestavebního a stavebního charakteru; zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic; v oblasti BOZP se prokazatelně seznamuje s návody na obsluhu všech vozidel, strojů a zařízení, které obsluhuje.
  • Nabízíme: dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky; mzdové ohodnocení: průměrná měsíční mzda Kč 23.000,-
  • Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář Do předmětu uveďte "Řidič, silničář HK". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
  • Úplné znění inzerátu na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové - výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - skupina CE - výhodou

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky 90,--Kč denně
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016