Volné pracovní místo  Řidič/-ka vnitropodnikové dopravy pro společnost JUSDA (83322)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 500–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vnitropodniková doprava materiálu mezi skladem a výrobní halou
  • příjem, kontrola, evidence zboží a jeho výdej, řízení a obsluha VZV
  • kontrola a záznam stavu manipulační techniky
  • další operativní úkoly dle pokynů nadřízeného

Co u kandidátů/kandidátek hledáme:
  • řidičské oprávnění sk. B, C, E
  • oceníme předchozí zkušenost s řízením a obsluhou VZV a praxi ze skladu, ale není to podmínka
  • schopnost zacházet se skenerem
  • chuť do práce a časovou flexibilitu, z důvodu směnného režimu práce (3směnný provoz)
  • zodpovědnost, spolehlivost a týmové chování

Co svým zaměstnancům nabízíme:
  • zajímavou práci v moderním a čistém pracovním prostředí
  • průměrný měsíční výdělek od 22 500 Kč
  • možnost svým výkonem ovlivnit finální výši své výplaty
  • 3 dny pracovního volna navíc k dovolené
  • dotované závodní stravování – velký výběr jídel, myslíme i na vegetariány
  • v závislosti na výsledcích společnosti roční bonus pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné telefonní tarify
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání zdarma (kurzy anglického jazyka, práce na PC apod.)
  • a mnoho dalších benefitů...

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 21.3.2017 do 30.11.2017