Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Uherské Hradiště
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Uherské Hradiště

Volné pracovní místo Řidič kamionu pro převoz zeměd. tech. - UH.

9.11.2016
Humares s.r.o.
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: dovoz a rozvoz strojů po ČR/SR, kompletace strojů u zák., naložení, vyložení a uvádění strojů do provozu, předvedení zák.
Požadavky: samostatnost, komunikativnost, zájem o nejmod. zem. stroje, ŘP sk. C, vzděl. techn. se zaměř. na zem. techniku, vítána znal. AJ, NJ.

Podobné nabídky práce

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
ŘP "B,C", man. zručnost, spolehlivost, pečlivost, zázemí stabilní výr. společnosti, možnost dalšího vzdělání a rozvoje, příspěvek na stravování, kontakt telefon (6:00-14:30 h) nebo e-mail
Kovostal, s.r.o. Pivovarská 457, Uherské Hradiště Plný úvazek
včera
řidič nákladního automobilu ADR
ŘP "B, C, E", profesní průkaz, výhodou průkaz ADR, vnitrostátní doprava - pouze v pracovní dny, osobní schůzka možná po telef. domluvě
Purum s.r.o. Tovární 1076, Staré Město Plný úvazek
týden
Řidič sk. C
ŘP "C", rozvoz léků do skladů (Brno-Ostrava), vozidlo skříň 12 tun, stálá práce a plat po celý rok, možnost parkování vozidla v místě bydliště, kontakt telefon/e-mail
Jiří Trávníček 400, Bílovice Plný úvazek
týden
ŘIDIČ SK. "C"
ŘP sk. "C", profesní průkaz. V případě os. schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ!
Stanislav Bartoš - autodoprava Nivnická 1763, Uherský Brod Plný úvazek
týden
Řidič MKD
ŘP sk. C a E. Režim práce dle dohody. Možnost týdenní režim práce i EU delší čas. Příspěvek na pojistku odpovědnosti, odměny za ekonom. provoz až 8000Kč, věrnostní bonus 1000-4000Kč dle odprac. let, roční odměny. Stravné až 63 Eur ...
BOHEMIA transport cz s.r.o. 62, Topolná Plný úvazek
týden
řidič C + E
řidič MKD + vnitro, víkendy doma, profesní průkaz řidiče, karta řidiče, psychol. vyšetření, výpis z rejstříku trestů, praxe min. 1 rok, telefon, navigace. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
OVO TRANS s.r.o. Na Záhonech 1467, Kunovice Plný úvazek, Brigády