Volné pracovní místo  ŘIDIČ LANOVÝCH DRAH - STROJNÍK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky
Požadujeme vzdělání v jednom z oborů:
  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektrotechnických zařízení (2652H)
  • Elektromechanik pro zařízení a přístroje (26-52-H/01)
  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik opravář, opravářské práce (2366H)
  • Strojní mechanik (23-51-H/01)
  • Mechanik opravář motorových vozidel (23-68-H/01)
  • Střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26xxE)
  • Střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26xxH)
  • Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26-xx-H/xx)
  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník, zámečnické práce a údržba (2351H)
Požadujeme:
  • Ochota, vstřícnost, schopnost pomoci cestujícím (návštěvníkům)
  • Dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu
  • Loajalita ke společnosti a kolegům
  • Schopnost vzdělávat se, přijímat nové postupy, předávat zkušenosti a poznatky
  • Schopnost týmové práce
Náplň práce:
  • Odpovědnost za lanovou dráhu a kontrola její provozuschopnosti
  • Dodržování pracovního rozvrhu, doporučení výrobců, platných norem a vyhlášek; legislativy zaměstnavatele a jízdního řádu
  • Organizace přepravy cestujících včetně bezpečného výstupu a nástupu, nakládání a skládání zavazadel a nákladu
  • Řízení a obsluha elektrické i mechanické části pohonného zařízení lanové dráhy řádným a bezpečným způsobem s náležitým ohledem na počasí, dopravu cestujících a celkové dopravní podmínky
  • Komplexní kontrola, údržba a oprava lanové dráhy
  • Vedení běžných záznamů o provozu lanové dráhy
  • Spolupráce při sestavování plánu údržeb, provozu, školení, výcviku a vedení týmu s vedoucími pracovníky
  • Obsluha jednoduchých radiostanic
Nabízíme:
  • Práci na HPP, DPP nebo DPČ
  • Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu
  • Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí
  • Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem
  • Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
  • Možnost podílet se na úspěšném projektu