Volné pracovní místo  ŘIDIČ - MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Lázeňská č.p. 1540, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici řidič - manipulační dělník pro provozovnu v Ústí nad Orlicí.
Požadujeme: profesní průkaz, ŘP sk C, karta do tachografu, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce: řízení nákladního vozu sk. C, obsluha VZV a lisu (zaučíme), úklid pracoviště.
Jedná se o dlouhodobé zaměstnaní nikoliv zástup.
Znalost práce na PC není podmínkou.
Práce na podobné pozici výhodou.
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, interní vzdělávání zaměstnanců
Životopisy zasílejte emailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.11.2016 do 28.2.2017