Volné pracovní místo  Řidič motorového vozíku (skladník)

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
manipulace se zbožím na skladě, nakládka a vykládka zboží, práce na 2-3 směny, hlavní pracovní poměr.

Nástup možný ihned.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • fyzickou zdatnost, spolehlivost a dochvilnost
  • vítán je průkaz na VZV (i na ručně vedený elektrický)
  • výhodou praxe ve skladu
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu pracovat na směny

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • slevové programy u našich dodavatelů/partnerů z různých oblastí, např. T-mobile, O2
  • týden dovolené navíc plus 3 dny samoléčby hrazené zaměstnavatelem za rok
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění od zaměstnavatele
  • podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (příspěvek, dny zdraví)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016