Volné pracovní místo  Řidič na cisternu (týden v práci / týden doma)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Unčovice č.p. 132, Litovel.
Náplň práce: Stabilní trasy ( z 80% CZ, částečně SK, D), práce na potravinářské cisterně (vozí se různé produkty jako je mléko, smetana, syrovátka, víno apod.)

Co požadujeme?
-řidičský průkaz sk. C, E
-platný profesní průkaz
-digitální kartu
-psychologické vyšetření
-vstřícnost a chuť k práci
-spolehlivost
-časovou flexibilitu

Nabízíme:
-Zázemí stabilní společnosti
-Týden v práci / týden doma (odpracováno 14 dnů v měsíci)
-Možnost přivýdělku ve volném čase jako náhrada za dovolené (záskok na plachtových vozech)
-Motivační finanční ohodnocení + významné odměny
-Vozový park Volvo
-Non-stop servis
-Dlouhodobou stabilní práci
-Zaškolení a zákonná školení

První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiné - digitální karta, psyhologické vyšetření

Benefity

  • Jiné výhody - motivační finanční ohodnocení + významné odměny

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 3.4.2017