Volné pracovní místo ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU DO 8 TUN

8.12.2016
LETRANS TIR s.r.o.
Místo pracoviště
175, Lhotka, 560 02, Česká Třebová
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Lhotka č.p. 175, 560 02 Česká Třebová 2 + cesty
Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • digitální karta do tachografu
  • profesní průkaz

Nabízíme:

  • mimořádné odměny

Kontaktní osoba: Mariková Zdeňka, tel.: poslat email (8 – 14 h), e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY
Místo výkonu práce: U Dlouhoňovic č.p. 1397, 564 01 Žamberk + cesty po ČR Požadujeme: - ŘP sk. C, E - praxe vítána Kontakt: pan Plíhal, telefonicky nebo e-mailem
DAMOTRANS s.r.o. U Dlouhoňovic 1397, Žamberk Plný úvazek
týden
ŘIDIČ KAMIONOVÉ DOPRAVY (EU)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: cesty po EU POŽADUJEME: - praxe v oboru dopravy výhodou - vysoké pracovní nasazení Mzda: od 15 000 Kč + diety V případě zájmu kontaktujte paní Sklenářovou telefonicky na č. <!--poslatEmail-->(8 - 12 h) nebo zaš ...
Jiří Sklenář s.r.o. 239, Verměřovice Plný úvazek
týden
ŘIDIČ/KA MKD
Požadujeme: profesní způsobilost, kartu řidiče, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilitu, psychotesty Kontakt: pan Ryšavý Petr, telefonicky 8 - 16 hodin
Petr Ryšavý - AUTODOPRAVA, s.r.o. 55, Choceň Plný úvazek
týden
ŘIDIČ/KA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY
Místo výkonu práce: David Skalický - pracoviště Náměstí 17. listopadu Česká Třebová Upřesňující informace: - praxe v oboru výhodou. V případě zájmu kontaktujte pana Skalického telefonicky (po-pá 7.00 - 15.30 hod.) ...
David Skalický Česká Třebová Plný úvazek
týden
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU/SKLADNÍK
MÍSTO VÝKONU: Lanškroun NABÍZÍME: - po zkušební době možnost získat služební telefon i pro soukromé účely KONTAKT: tel. v pracovních dnech 7 - 14 h
Kozák Svitavy s.r.o. Nádražní 55, Lanškroun Plný úvazek
týden
Řidič/ka nákladního automobilu + manipulant/ka
Náplň práce: 60% jízda s PV3S, 20% práce s VZV, 20% manipulace s hydraulickou rukou.
Ing. Zbyněk Doleček 61, Orličky Plný úvazek
týden