Volné pracovní místo  Řidič nákladního automobilu /TATRA T 815/, dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řízení vozidla TATRA T 815 a stavební práce spojené s dodávkou základových desek téměř po celých Čechách (zemní práce, betonářské práce, zdění šalovacích tvárnic, montáže kanalizace, izolatérské práce, železářské práce, apod.). Jednosměnný provoz, převážně 4 denní turnusy (pondělí – čtvrtek), tzn. volné pátky (= prodloužené víkendy).
Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. C
  • chuť pracovat spolu se zbytkem týmu na stavbě jako stavební dělník pokud nebude práce pro TATRU
  • ochotu učit se novým věcem
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
  • stabilní práci v příjemném kolektivu v zavedené seriózní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
  • cestovní náhrady (diety v průměrné výši 3.000,- Kč/měsíc)
Kontaktní osoba:
Ing. Slavomil Novotný, schůzka po předchozí tel. domluvě, telefonovat v době 8:00-18:00 hod na tel. použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.5.2017