Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce České Budějovice
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Tábor

Volné pracovní místo Řidič nákladního automobilu

20.6.2016
BETON HRONEK s.r.o.
Místo pracoviště
156, Sudoměřice u Bechyně, 391 65, Sudoměřice u Bechyně
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: řízení nákladních automobilů – rozvoz betonu a výrobků

Požadavky: ochota, pečlivost, spolehlivost a pracovitost, řidičský průkaz skupiny „C“ vč. profesního průkazu. Řidičský průkaz skupiny „C+E“ a praxe v řízení autodomíchávače výhodou.

Nabízíme: zázemí stabilní firmy, motivující platové ohodonocení, příspěvek na závodní stravování,…

Benefity

  • Podnikové stravování – příspěvek na závodní stravování

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení nákladních automobilů – skupina C