Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Zlín

Volné pracovní místo Řidič nákladního vozidla (sólo).

24.11.2016
ANIVIA, s. r. o.
Místo pracoviště
Pod hájem 1306, Vizovice, 763 12, Vizovice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: vnitrostátní přeprava.
Požadavky: ŘP sk. C, chuť do práce.

Podobné nabídky práce

Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače
Požadujeme: ŘP sk.C+E, karta do tachografu, základy anglického či německého jazyka výhodou, zkušenosti na přepravníku aut výhodou, nezkušené zaškolíme, přeprava automobilů, užitkových vozidel a karavanů v rámci ČR i mezinárodně Na ...
VODÁREK TRANSPORT s.r.o. Kvítkovická 1386, Napajedla Plný úvazek
dnes
Řidič tahačů.
Přeprava zboží v rámci ČR (pouze vnitro) - Zlín - Praha a zpět Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. C + E. Praxe vítáná, ale není podmínkou (zaškolíme). Směnnost Po-Pá víkendy volné. Osobní návštěva v sídle firmy. ...
DIAMONDS LOGISTIC s.r.o. 1147, Zlín Plný úvazek
týden
Řidiči nákladního vozidla s přívěsem
Jezdíme po ČR, SR, Rakousko Požadavky: ŘP sk. C, E + profesní průkaz + psychotesty, digitální karta Výhody: diety, prémie, pracovní doba Po-Pá nebo dle dohody
CARTECHNIK TRADE s.r.o. třída Tomáše Bati 258, Zlín Plný úvazek
týden
Řidiči sk. "C"
Řidič nákladního vozidla do 12 t. pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Spolehlivost, bezúhonnost, řidičský + profesní průkaz skupiny C, praxe řidiče.
Pavel Zezulka, s.r.o. nám. T. G. Masaryka 1281, Zlín Plný úvazek
týden
Řidič vnitro
Požadavky: Řidičský průkaz C + E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita Náplň práce: Vnitrostátní kamionová doprava
NIKOLA TRANS s.r.o. U Farmy 275, Otrokovice Plný úvazek
týden
Řidiči nákladních automobilů
Přijmeme na hlavní pracovní poměr řidiče nákladního vozidla, podmínkou ŘP sk. C + E a profesní průkaz,vyžadujeme praxi v řízení ve vnitrostátní dopravě alespoň 5 let, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned. Výhody: příspěvek na ...
LOKART, s. r. o. 300, Lípa Plný úvazek
týden