Volné pracovní místo  Řidič pozemních strojů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Jak bude vypadat Váš pracovní den? Přijdete na místo prováděné stavby na 7. hodinu ráno. Během pracovní doby budete obsluhovat minibagr bobcat 360. Pracovní doba končí kolem 4 hodiny. Provádíme stavby převážně poblíž Brna.

Požadujeme:
Řidičský průkaz skupiny B
Řidičský průkaz skupiny C výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme:
Možnost získat řidičský průkaz skupiny C
13 plat který se vyplácí před vánoci

Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který je ke stažení na:
použijte odpovědní formulář
Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na použijte odpovědní formulář
Z kapacitních důvodů nejsme schopni odpovědět uchazečům kteří nepostoupí do druhého kola výběrového řízení.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016