Volné pracovní místo  ŘIDIČ/ŘIDIČKA, STROJNÍK/STROJNICE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Zatloukalová, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Pracoviště: CELÁ ČR - vícedenní služební cesty

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, časovou flexibilitu a loajalitu, ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce: čištění technologického potrubí, odstraňování betonu vysokotlakým vodním paprskem, čištění vodárenského potrubí.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku ŘIDIČ/ŘIDIČKA, STROJNÍK/STROJNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Leona Zatloukalová z HDR SERVIS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČ/ŘIDIČKA, STROJNÍK/STROJNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.