Volné pracovní místo  Řidič sk. "C"

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pod rybníkem 406, Ronov nad Doubravou
Náplň práce: řidič sklápěcích vozů - výstavba komunikací, inženýrských sítí, demolice…
Požadujeme: vyučení nebo praxi, dobrý zdravotní stav, smysl pro zodpovědnost, znalost obsluhy strojů, manuální zručnost, ŘP sk. B,C, profesní průkaz.
Výhodou: strojní průkaz a ovládání práce s motorovou pilou.
První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle v době od 6,00-16,00hod., popřípadě shora uvedenou e-mailovou adresou, případně přímo na provozovně.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017