Volné pracovní místo  Řidič speciálních vozidel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Pavelkova č.p. 1177/8, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomouc, Lipník.

Náplň práce: přeprava čerstvého betonu v rámci Olomouckého kraje, obsluha přepravního čerstvého betonu; řízení a obsluha speciálního vozidla (mix nebo pumpa).

Nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Požadujeme:
  • SOU (obor automechanik nebo zámečník je výhodou)
  • ŘP sk. C, profesní průkaz
  • praxe na obdobné pozici (tzn. v řízení a obsluze speciálního vozidla (MIX nebo pumpa), případně Tatry nebo jiného těžkotonážního vozidla)
  • zdravotní způsobilost k výkonu práce
  • strojnický průkaz "obsluha přepravníku čerstvého betonu"

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon.

První kontakt POUZE mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.7.2017