Volné pracovní místo ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

21.5.2014
Josef Lux - EUROTRANS
Místo pracoviště
Vysoké Mýto-Město, 566 01, Vysoké Mýto
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

PRACOVNÍ NÁPLŇ: řidič návěsové soupravy nad 12t, pravidelných vnitrostátních přeprav – výjezd vždy z Vysokého Mýta
POŽADUJEME: ŘP sk.C+E,profesní průkaz, praxe v oboru, odpovědnost a vztah ke svěřenému vozidlu, ADR a bydliště v okolí Vysokého Mýta je výhodou
NABÍZÍME: volné víkendy

Podobné nabídky práce

ŘIDIČ/KA MKD - do 12 tun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - min. 1 rok praxe v dopravě - znalost jednoho světového jazyka výhodou - preferujeme bydliště zaměstnance do 100 km od Žamberka - POUZE ZAHRANIČNÍ DOPRAVA PRVNÍ KONTAKT PROSÍME POUZE E-MAILEM - ZAŠL ...
O M N I P O R T spol. s r.o. Zemědělská 241, Žamberk Plný úvazek
týden
ŘIDIČ/KA MKD - nad 12 tun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - min. 2 roky praxe v MKD - znalost jednoho světového jazyka výhodou PRVNÍ KONTAKT PROSÍME POUZE E-MAILEM - ZAŠLETE PROFESNÍ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: <!--poslatEmail-->
týden
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA
Místo výkonu práce: Dráby č.p. 850, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto + cesty Kontakt: tel. 7 - 15.30 h nebo e-mailem
SAPA - LPJ, spol. s r.o. Dráby 850, Vysoké Mýto Plný úvazek
týden
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZU DO 12 TUN
Místo výkonu práce: Semanín č.p. 173, 560 02 Česká Třebová 2 Jednodenní závozy, víkendy volné !!! Kontakt: tel. 8 - 17 h nebo e-mail
Midas International, spol. s r. o. 173, Semanín Plný úvazek
týden
ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA SK. C
Místo výkonu práce: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová Požadujeme: platný zdravotní průkaz, profesní průkaz řidiče, trestní bezúhonnost Kontakt: Ing. Váňa, telefonicky, e-mailem nebo osobně
NOPEK, a.s. 127, Hrušová Plný úvazek
týden
ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY
Místo výkonu práce: U Dlouhoňovic č.p. 1397, 564 01 Žamberk + cesty po ČR Požadujeme: - ŘP sk. C, E - praxe vítána Kontakt: pan Plíhal, telefonicky nebo e-mailem
DAMOTRANS s.r.o. U Dlouhoňovic 1397, Žamberk Plný úvazek
týden