Volné pracovní místo Řidič vysokozdvižného vozíku

29.3.2016
ZETKA - MB s.r.o.
Místo pracoviště
Dukelská 1093, Mladá Boleslav III, 293 01, Mladá Boleslav
Plný úvazek
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Náplň práce: zajištění chodu linky. Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, možnost využití ubytování a dopravy z Mladé Boleslavi do areálu firmy. Požadujeme: platné oprávnění na VZV, spolehlivost, samostatnost. Nástup možný ihned. Práce v nepřetržitém provozu. Zaměstnavatel: ZETKA-MB s.r.o.. Místo výkonu práce Emerge s.r.o., Bakov nad Jizerou.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Ubytování

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV)

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština – aktivní

Podobné nabídky práce

Řidič VZV - PRAHA
Obsluha VZV ve výrobním závodě. Provádění záznamů do dokumentace. Nakládka a vykládka zboží.
O.K. AUTOMOT, s.r.o. Letňany, Praha Plný úvazek
dnes
Řidič vysokozdvižného vozíku – brigáda v Německu v Dingolfingu
• řidič vysokozdvižného vozíku • 38 hodin/týden • dvousměnný provoz
JOBSYSTEM s.r.o. Dingolfing, Německo Plný úvazek
včera
Řidič se skupinou B
- Vykládka a nakládka materiálu pro ŠA - Převoz prototypů po Mladé Boleslavi - Práce je pouze na ranní!!!!
DAHA-REAL s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
včera
ŘIDIČ VZV, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn!
Ref. č.: 13-21-241160. Máte zkušenost z oblasti výroby a hledáte si zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!<br/> <br/>Na starosti budete mít:<br/> <ul> <li> Manipulace se zbožím</li> <li> Řízení VZV</li> <li> Pomoc ...
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, okres Benešov Plný úvazek
včera
Skladník s VZV
• obsluha VZV, práce se čtečkami • manipulace s materiálem a výrobky • třísměnný provoz
ARIETE personal s.r.o. Plazy, okres Mladá Boleslav Plný úvazek
týden
Operátoři logistiky, řidiči VZV
Místo výkonu práce: Hala DC2, Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: <!--poslatEmail-->(8-14 h.) nebo osobně: Pražská brána 108, 296 01 Mladá Boleslav
SAPE BOHEMIA s.r.o. Kosmonosy Plný úvazek
včera