Volné pracovní místo Řidič - ZÁSOBOVÁNÍ STAVEB

21.7.2016
Stavební firma MATYÁŠ s r.o.
Místo pracoviště
363, Ochoz u Brna, 664 02, Ochoz u Brna
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Stavební firma MATYÁŠ s.r.o. hledá nového zaměstnance a pomocníka pro ZÁSOBOVÁNÍ STAVEB.
Požadavek je praxe v řízení dodávky, ŘP sk. B., dobrý zdravotní stav.
V případě zájmu prosím zašlete životopis na  poslat email

Podobné nabídky práce

Řidič autobusudálkového autobusu/linkových autobus...
Hledáme zaměstnance na pozici: - řidič dálkového autobusu - řidič na pravidelné mezinárodní lince - řidič linkových autobusů v ČR - řidič linkových autobusu v EU - řidič autobusu
Gumdrop s.r.o. ČR, Evropa Plný úvazek
týden
ŘIDIČ/KA sk. B - vlastní podnikání
-přeprava osob do zdravotnických zařízení, k lékařům, do lázní, pomoc a asistence
Novodobá Sanitka s.r.o. Česká republika Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Řidič sk. C
Přeprava a rozvoz kontejnerů na odpady, dovoz sypkých materiálů na stavby. Dále vedení záznamů o provozu vozidla, provádění běžné údržby vozidla.
Daniel Hartmann Brno Plný úvazek
aktivní
Agentura hledá řidiče sk D + Profesní průkaz / Plzeň
Rozvoz svých zaměstnanců dle směn, odvoz z Horní Břízy do Rokycan autem Mercedes Sprinter 20 míst
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Plzeň Plný úvazek, Zkrácený úvazek
včera
Řidič / skladník – 50/50
Řidič - rozvoz a svoz sběrných zásilek po Moravě a Slovensku. Skladník - práce v logistickém skladu, vychystávání zásilek + skládání a nakládání nákladních vozidel.
JOBSYSTEM s.r.o. Brno Plný úvazek
včera
Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - psychotesty - karta do digitál ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. ČR Plný úvazek