Volné pracovní místo ŘIDIČ

4.5.2016
VL TRANS s.r.o.
Místo pracoviště
Na Výsluní 1322, Ústí nad Orlicí, 562 01, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: pracoviště Ústí nad Orlicí, Na Výsluní č.p. 1322, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Jedná se o soupravu do 12t jízdy CZ – NL – CZ
Platný profesní průkaz, karta do tachografu, ŘP sk. C
12 dní do roka volna navíc k dovolené placené plnou mzdou
Kontakt: Jaromír Vídenský telefonicky na č.  poslat email

Podobné nabídky práce

Agentura hledá řidiče sk D + Profesní průkaz / Plzeň
Rozvoz svých zaměstnanců dle směn, odvoz z Horní Břízy do Rokycan autem Mercedes Sprinter 20 míst
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Plzeň Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Řidič/ka nákladního automobilu
MÍSTO VÝKONU: U Pily č.p. 756, 561 51 Letohrad POŽADUJEME: kartu řidiče, praxe v řízení nákladního vozidla 1 rok, občanskou bezúhonnost NABÍZÍME: zázemí největší obchodní organizace v regionu, benefity dle kolektivní smlouvy Živo ...
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí U Pily 756, Letohrad Plný úvazek
týden
ŘIDIČ/KA SK. C - PROFESNÍ PRŮKAZ
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED HPP / DPP Kontakt: tel. nebo osobně na pracovišti
RYDO, spol. s r.o. Podbranská 2194, Česká Třebová Plný úvazek, Brigády
týden
ŘIDIČ AUTODOMÍCHÁVAČE
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Dráby č.p. 542, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Požadujeme: - strojnický průkaz na přepravníky betonových směsí (možno dodělat) Kontakt: tel. 7.00 - 14.30 hodin, e-mailem nebo oso ...
ZAPA beton a.s. Dráby 542, Vysoké Mýto Plný úvazek
týden
ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - řidič/ka tahače sklápěcího nebo plachtového návěsu, nebo návěsu s posuvnou podlahou POŽADUJEME: - praxe v oboru min. 2 roky - časová flexibilita, spolehlivost - platné psychotesty NABÍZÍME: - ...
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic U Dlouhoňovic 1397, Žamberk Plný úvazek
týden
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZU DO 12 t
Náplň práce: každodenní rozvoz zakázek zákazníkům po ČR Jednodenní jízdy, víkendy volné !!! Kontakt: tel. 8 - 18 h nebo e-mail
Midas International, spol. s r. o. 173, Semanín Plný úvazek
týden