Volné pracovní místo  Řidič

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–26 000 Kč / měsíc

Jsme česká, rodinná firma ALIMPEX FOOD a.s., působící na tuzemském trhu od roku 1999. Díky své filosofii, přístupu k zákazníkům a svým zaměstnancům, jsme se stali jednou z největších obchodních společností v oblasti čerstvých, nechlazených a mražených potravin. Do naší "alimpexí rodiny" právě nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:
Řidič- rozvoz zboží chladírenskými vozidly

Místo výkonu práce:
Plzeň
Pracovní doba:
PO - PÁ = 8 hod. směny, nakládka cca v 4:30 hod.
Pracovní náplň:
Nakládka, příprava a vykládka zboží dle rozvozových míst
Kontrola zboží při nakládce a vykládce
Administrativa spojená s rozvozem zboží a provozem NA
Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C
platný profesní průkaz, profesní školení a psychotesty
karta řidiče
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
mzdové ohodnocení 19000 - 26000,- Kč
zaměstnanecké benefity: Stravenky, životní pojištění, dovolená navíc, aj

V případě, že Vás naše nabídka oslovila a rádi byste se dozvěděli více, prosím, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017