Volné pracovní místo  Řidič

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 55 000–58 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů.

Požadavky
  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • praxi na obdobné pozici u MKD podmínkou
  • profesní a zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme
  • práce pouze pro jednotlivce
  • skvělé, stabilní a především dlouhodobé zaměstnání
  • turnus víkend mimo a víkend doma, další varianty turnusu k jednání
  • vynikající platové ohodnocení fix pro start spolupráce 15 000,- + diety, v čistém 40 000,-. Plat se zvyšuje v závislosti na praxi u nás.
  • pravidelnou mzdu a nejmodernější zázemí (vozový park MAN Euro 6,5 a skvělé zázemí pro řidiče)
  • průběžná zaškolení a rozvoj

Volejte: použijte odpovědní formulář nebo pište použijte odpovědní formulář
Mgr. Petr Kmošek, personalista použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.7.2017