Volné pracovní místo  řidič

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Kontakt: Korbelíková Lucie, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Atmos Chrást, s.r.o. společnost působící v oblasti stlačeného vzduchu s vlastní výrobou šroubových kompresorů, šroubových bloků a motorgenerátorů přijme řidiče s profesním průkazem.

Náplň práce:
zajišťování dopravy materiálu pro výrobu a montáž kompresorů, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (plánování, výroba, logistika, kvalita)
Požadujeme:
praxi na pozici řidiče, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, samostatnost, systematičnost, oprávnění k řízení VZV výhodou

Nabízíme:
smysluplnou práci ve stabilní české společnosti se silným zázemím, příjemný pracovní kolektiv, příspěvek na stravování, nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Chrást

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017