Volné pracovní místo  Řidiči dodávkového vozu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Praha 6 - Sedlec
Kontakt: Bakos Vlastislav, tel.: použijte odpovědní formulář (9-15 hod), e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
· Každý den 20 až 35 zastávek
· Denní manipulace s 400 kg až 700 kg zboží
· Každodenní úklid vozu
· Reportování nadřízenému manažerovi

Požadujeme:
· Velmi dobrý zdravotní stav
. ŘP skup. B
· Fyzickou sílu
· Dobrou orientaci po Praze
· Zkušenost s řízením dodávky min. 2 roky

Nabízíme:
· Nástupní hrubý plat 16000 Kč + 2000 Kč bonus (za každou druhou sobotu)
· Po zkušební době 18000 Kč + 2000 Kč bonus (za každou druhou sobotu) po zkušební době a další pravidelné navyšovaní
· Práce každou druhou sobotu (cca 5 hod.)
· Každoroční nárůst platu 5 %
· 13. plat, případně 14. plat
· 1 hodina přestávka na oběd (12h - 13h)
· Stravenky
· Pracovní doba 7 - 15:30 hod.
· Okamžitý nástup

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, pravidelné navyšování platu po min. 1 roce, 13. plat

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.7.2016