Volné pracovní místo  Řidiči kamionů - mezinárodní kamionová doprava nebo vnitro

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČI KAMIONŮ - MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA NEBO VNITRO

Nástup možný po dohodě ihned. Možno také na DPP, DPČ, či zkrácený PP, vše po dohodě.

POŽADUJEME: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální kartu řidiče, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe minimálně 1 rok, znalost nař.č.561 (AETR), psychotesty
NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba a trasy jsou po vzájemné dohodě: Zahraničí (A, D, F, NL) po-pá, nebo jeden víkend venku a prodloužený víkend doma. Vnitro pouze po-pá.
NABÍZÍME: Odměna za ekonomickou jízdu, neomezené volání a sms, data 10GB, možnost parkování doma. Plně hradíme lékařské prohlídky, psychotesty, školení atd.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan Vahala Daniel,tel: použijte odpovědní formulář v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin nebo e-mail: použijte odpovědní formulář
Ov.e.:7.3.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 8.3.2024

Máte zájem o nabídku Řidiči kamionů - mezinárodní kamionová doprava nebo vnitro?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Vahala, jednatel z ST LOGISTIC s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči kamionů - mezinárodní kamionová doprava nebo vnitro

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.