Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Vsetín

Volné pracovní místo Řidiči nákladních automobilů

31.3.2016
SITA CZ a.s.
Místo pracoviště
Hemy 909, Krásno nad Bečvou, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
Možnost prodloužení doby určité
Požadujeme: zkušenosti s řízením nákladních vozidel min. 2 roky, řidičské oprávnění CE, profesní průkaz, karta řidiče, trestní bezúhonnost, max. 3 body na bodovém kontu řidiče, výhodou zkušenosti s vlekem a osvědčení ADR
Nabízíme: stravenky, kafetérie, zajištění veškerého potřebného školení, výhodné nákupy u firemních dodavatelů
Náplň práce: řízení nákladních vozidel (valník, řetězový a hákový nosič kontejnerů) s vlekem i bez vleku, vedení provozní dokumentace a vedení odpadářské dokumentace (předávací listy atd.). Základní údržba svěřeného vozidla.
První kontakt: telefonicky – p. Slováček, tel.: poslat email nebo e-mailem na  poslat email

aktivní
Řidiči
ŘIDIČI Náplň práce: řidič pro vozy skupiny C pro stavební výrobu, strojnický průkaz výhodou - případné zájemce zaškolíme První kontakt: e-mailem na: <!--poslatEmail--> telefonicky <!--poslatEmail-->ov. 13.10.2017, email
EL TORO, s.r.o. 311, Liptál Plný úvazek
týden
Řidiči
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C nebo C+E, profesní průkaz, psychotesty První kontakt: osobně v sídle od 7:00-15:30 hod., telefonicky od 7:00-15:30 hod. nebo e-mailem.
TS Valašské Meziříčí s.r.o. M. Alše 833, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
Řidiči vnitrostátní a mezinárodní dopravy (ŘP sk. C)
ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVY Nástup možný ihned. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, digitální karta, profesní průkaz, bezúhonnost, praxe podmínkou. Náplň práce: přeprava v rámci ČR, SK, PL První kontakt: osobně v síd ...
LV TRANS spol. s r.o. M. Alše 795, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
Řidiči vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy (C+E)
ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY Nástup možný ihned. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, digitální karta, profesní průkaz, bezúhonnost, praxe podmínkou. Náplň práce: přeprava v rámci ČR, SK, PL První kontakt: ...
týden
Řidiči MKD
ŘIDIČI MKD - státy EU Nástup možný ihned. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. C, E, praxe. Náplň práce: Řízení motorového vozidla pro mezinárodní kamionovou dopravu. Nabízíme: Diety ze zahraničních pracovních cest. Možnost výdělku i ...
SKATRANS s.r.o. Hranická 141, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden