Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Strakonice
Zveřejnil:
Úřad práce Strakonice
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Strakonice

Volné pracovní místo řidiči nákladních automobilů

13.4.2017
Vodňanská drůbež, a.s.
Místo pracoviště
Radomilická 886, Vodňany II, 389 01, Vodňany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

POŽADAVKY: platný ŘP „C“ podmínkou
Profesní průkaz řidiče, digitální kartu řidiče a dopravně psychologické vyšetření zajistí zaměstnavatel
Náplň práce: rozvoz hotových výrobků zákazníkům, zodpovědnost za kvalitu výrobků během přepravy, kontrola a údržba vozidla
KONTAKT: Soukupová Marie, tel.: poslat email , e-mail: poslat email Kovářová Ladislava, te: poslat email , e-mail:  poslat email

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc – 22 dnů dovolené

Podobné nabídky práce

řidič MKD
Požadujeme: Řidičské oprávnění C + E, profesní průkaz Praxe na Frigo MKD Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu 14 denní turnus (víkend doma / víkend v zahraničí) Destinace především Itálie, Německo, Rakousko, Benel ...
Transbozen spol. s r.o. Číčenická 1339, Vodňany Plný úvazek
týden
řidič MKD
POŽADAVKY: ŘP"C+E" KONTAKT: Čadek Pavel, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Autospol Čadek, s.r.o. Povážská 358, Strakonice Plný úvazek
týden
řidič MKD
POŽADAVKY: ŘP"C", "E" + profesní průkaz. Zaměstnavatel uvádí možnost po dohodě se zájemcem o zaměstnání zajistit a zaplatit oprávnění řidičských zkoušek pro sk. C, E " i profesní zkoušku MZDA: základ 15.000,- Kč + dieta 50 euro na ...
Jaroslava Vindišová 40, Krašlovice Plný úvazek
aktivní
řidič nákladního automobilu "vnitro"
POŽADAVKY: ŘP"C + E" + PROFESNÍ PRŮKAZ, zaučíme Nástup: ihned KONTAKT: Vindišová, tel.: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
aktivní
řidič MKD
Do našeho kolektivu hledáme zkušené a spolehlivé řidiče MKD. Zaměstnavatel uvádí možnost po dohodě se zájemcem o zaměstnání zajistit a zaplatit oprávnění řidičských zkoušek pro sk. C, E " i profesní zkoušku POŽADUJEME: ŘP.sk. C,E ...
aktivní
řidič MKD
POŽADAVKY: ŘP"C, E" Profesní průkaz zajistí zaměstnavatel. KONTAKT: Čadek Pavel, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Autospol Čadek, s.r.o. 139, Přešťovice Plný úvazek