Volné pracovní místo  Řidiči nákladního vozidla VKD sk. C+E - VNITRO

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Jsme rodinná firma z Hradce Králové, provozujeme ve středočeském kraji soupravy tahačů s návěsem. Jde o trasu mezi Mladou Boleslaví a východní částí Prahy. Za den se ujede 200 km, dodržuje se aetr. Každodenní návraty do Mladé Boslavi nebo po dohodě na trase. Všechny víkendy jsou vždy volné. Mzdy jsou vypláceny vždy v termínu, s možností záloh.

Přijmeme formou HPP nebo DPČ, na dobu neurčitou, nástup ihned dle domluvy.

Náplň práce: pravidelná linka (nakládky + vykládky), výjezdy a návraty do Mladé Boleslavi, stanoviště vozidla v Mladé Boleslavi.
Volné víkendy, každodenní návraty do Mladé Boleslavi, bydliště v okolí MB výhodou.
Nabízíme: práci v zavedené a stabilní společnosti, kvalitní vozový park, technické zázemí, vstřícné jednání, přátelský kolektiv.
Požadujeme: vzdělání není podmínkou, ŘP sk. C + E, profesní průkaz, spolehlivost, praxe v oboru je výhodou,
Místo je vhodné pro absolventy a mladistvé, i pro MÁLO fyzicky zdatné jedince - vozí se škodovka (13. brána)
Manipulace s přepravovaným zbožím pouze ve velmi výjimečných případech.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.1.2017