Volné pracovní místo Řidiči ostatních speciálních vozidel

23.6.2016
Highwork, s.r.o.
Místo pracoviště
Masná 229/34, Trnitá, 602 00, Brno
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti
ŘP sk. C + profesní průkaz, fyzickou zdatnost pro práci ve výškách, časovou flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost, zkušenosti s prací ve výškách a obsluhou pracovní plošiny výhodou
Pracovní úvazek plný i zkrácený

Náplň práce:
řidič a obsluha pracovních plošin, montážní práce se zaměřením na servis reklamních zařízení – výlepy reklamních plakátů, instalace reklamních plachet a další práce spojené s využitím pracovní plošiny ve výškách

Nabízíme:
mladý kolektiv, zajímavou různorodou práci

Podobné nabídky práce

ŘIDIČ/KA sk. B - vlastní podnikání
-přeprava osob do zdravotnických zařízení, k lékařům, do lázní, pomoc a asistence
Novodobá Sanitka s.r.o. Česká republika Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Obchodní konzultant, řidič
Stabilní společnost na českém trhu přijme do mladého kolektivu oddělení pro péči o zákazníky určitý počet lidí na vyřizování interních dat, řešení reklamací, vyřizování objednávek a rozvoz.
COMFORT ENERGY Prodej s.r.o. Brno,Havířov,Hradec Králové,Liberec... Plný úvazek
dnes
Rozvoz dokumentů
Náplň práce • Přijmeme muže a ženy na rozvoz dokumentů a zapisování dat.
COMFORT ENERGY Prodej s.r.o. Brno,Havířov,Hradec Králové,Ostrava... Plný úvazek
dnes
Řidič-zápis elektřiny a plynu -BRNO
Informace o pracovním místě Přijmeme komunikativní lidi pro pobočku v Brně na pozici řidiče zápis elektřiny a plynu. Jedná se o práci na dlouhodobý pracovní poměr s nadstandardním finančním ohodnocením, ve stálém zázemí nadnárodní ...
COMFORT ENERGY Prodej s.r.o. Brno - město Plný úvazek, Práce na ŽL
dnes
Řidič autobusudálkového autobusu/linkových autobusů
Hledáme zaměstnance na pozici: - řidič dálkového autobusu - řidič na pravidelné mezinárodní lince - řidič linkových autobusů v ČR - řidič linkových autobusu v EU - řidič autobusu
Gumdrop s.r.o. Česká republika, Evropa Plný úvazek
aktivní
ŘIDIČ S EN – 250Kč/hod!
- řízení osobního automobilu – region Brno - komunikace ohledně plánované trasy v EN
ADECCO spol.s r.o. Brno, okres Brno-město Plný úvazek