Volné pracovní místo  ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (ZamK)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A02 z:15/11/2017 (ZamK)
Požadujeme:
  • min. VŠ vzdělání (Bc.)
  • korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • pokročilá úroveň anglického jazyka
Náplň práce:
  • řízení a koordinace logistických, distribučních a skladovacích procesů, jejich zlepšování v organizaci
  • komplexní řízení skladových jednotek, komunikace s dodavateli, zákazníky a klíčovými partnery v anglickém i korejském jazyce
  • práce s korejským SW systémem v korejském jazyce
  • vedení příslušné dokumentace v korejském a anglickém jazyce
  • vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, motivování, hodnocení
Kontakt e-mailem použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Jiné - aktivní (korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018