Volné pracovní místo  Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, anglický a francouzský jazyk + ideálně jeden z lokálních afrických jazyků (bambara, wolof, baoule, more), praxi 0-2 roky (zkušenost s obchodováním v západní Africe výhodou).
Školní obor: finance, účetnictví, management, marketing.
Náplň práce: výzkum trhu, styk s veřejností, marketing.
Nabízíme: zajištěné ubytování, podnikové stravování, příspěvek na dopravu, pojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. použijte odpovědní formulář (od 11:00 hod.) nebo e-mailem použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Francouzština - neurčeno

Benefity

  • Ubytování
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2021

Máte zájem o nabídku Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sokotty Marie z BELIMI CONSULTING s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.