Volné pracovní místo  ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK)

Lokalita Nošovice
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 75 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A02 z:19/7/2022 (ZamK) a:13/12/2023
Požadujeme:
  • korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v Jižní Koreji).
Výhodou:
  • pokročilá úroveň anglického jazyka.
Náplň práce:
  • řízení a koordinace jednotlivých úseků společnosti
  • komplexní strategické plánování a rozhodování
  • kontrola plnění rozpočtu společnosti (spolu s finančním oddělením)
  • reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednáních a společenských akcích
  • komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (sledování vybraných ukazatelů)
  • práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce
  • vedení a koordinace podřízených zaměstnanců.
Kontakt emailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Jiné - aktivní (korejský jazyk úroveň rodilý mluvcí)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2022

Máte zájem o nabídku ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Mravec z Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.