Volné pracovní místo  Řídící pracovník/ce kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZMK

Místo výkonu práce: Na Rovince 876, Ostrava - Hrabová

V případě zájmu pište na e-mail.

Náplň práce:
Řízení kvality - odpovědnost za management kvality ve společnosti, optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti, řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému
kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů, tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení
organizace, péče o zákazníky, stock management.

Požadavky:
-znalost nástrojů kvality
-zkušenosti se zaváděním nových procesů
-znalost ISO norem a jejich zavádění výhodou
-manažerské dovednosti, komunikativnost
-ŘP sk. B
-znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického jazyka
-odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, příspěvek na dopravu.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.7.2017