Volné pracovní místo Řidiči silničních motorových vozidel (autobus)

24.5.2017
ČSAD Karviná a.s.
Místo pracoviště
Bohumínská 1876/2, Nové Město, 735 06, Karviná
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
18 000 Kč - 20 000 Kč / měsíc
Směnnost
Turnusové služby
Pracovní období
od 5.4.2017

Popis pracovní nabídky

Požadavky

  • řidičský průkaz sk.D + platný profesní průkaz
  • morální bezúhonnost
  • spolehlivost, komunikativnost, samostatnost
  • odpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.
Místo výkonu: Moravskoslezský kraj
nástup ihned dle dohody, zázemí seriózního zaměstnavatele s dobrou pracovní morálkou,
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jízdní zaměstnanecké výhody
KONTAKT:
telefonicky (6:00 – 14:00), e-mailem nebo osobně (ČSAD Karviná, Bohumínská 1876)

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení autobusů – skupina D
  • Řidičský průkaz – profesní průkaz řidiče

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Roman Kula (ČSAD Karviná a.s.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti ČSAD Karviná a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ČSAD Karviná a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Podobné nabídky práce

Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - psychotesty - karta do digitál ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux aj.) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - psychotesty - karta do digitální ...
aktivní
Řidič malého dodávkového automobilu
Řidič Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb hledáme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt zboží k zákazníkovi. Pokud rádi řídíte a komunikace se zákazníkem vám není cizí, přijďte a staňte se součástí naší ...
SMERO, spol. s r.o. Čs. armády 360, Bohumín Plný úvazek
aktivní
řidiči+skladníci
praxe výhodou, oprávnění k řízení VZV výhodou, nutná znalost PC, Word, Excel, spolehlivost, odpovědnost; řidič sk. B; Vhodné pro zájemce bytem Č. Těšín KONTAKT: pouze elektronicy . Životopisy zasílat na e-mail
BENSTAR s.r.o, Tovární 1927, Český Těšín Plný úvazek
aktivní
řidiči autobusů
praxe: vítána řidič pr. sk. D - možno dodělat; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
GATTOM - M.T.G. s.r.o. Dlouhá třída 487/43, Havířov Brigády
aktivní
řidiči vozidla do 3,5 t - dodávka
požadavky: řidič sk. B; práce: Moravskoslezský kraj KONTAKT: pouze telefonicky nebo e-mailem
Milan Dočkal Dr. Glazera 1228/7, Horní Suchá Plný úvazek