Volné pracovní místo  Řidiči vysokozdvižných vozíků

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, obsluha vysokoregálového skladu, interní logistika. Požadujeme předchozí praxi s VZV, platný průkaz VZV. Nabízíme plný pracovní úvazek, zaměstnanecké benefity až 3.500 Kč, příspěvek na stravování a na dopravu, 5 týdnů dovolené. Prvním kontaktem ze strany uchazeče je zaslání profesního životopisu na použijte odpovědní formulář popř.vyplnění dotaníku v místě sídla společnosti. Vybraní uchazeči splňující výše uvedené požadavky budou následně kontaktováni a zváni k osobnímu pohovoru.

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.11.2023

Máte zájem o nabídku Řidiči vysokozdvižných vozíků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Kovářová z Müller - Die lila Logistik Česká k.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči vysokozdvižných vozíků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.