Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Vsetín

Volné pracovní místo Řidiči

13.4.2015
TS Valašské Meziříčí s.r.o.
Místo pracoviště
M. Alše 833, Krásno nad Bečvou, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČI
Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B,C,CE + profesní průkaz
Náplň práce: Řidič popelářského vozu
Nabízíme: 90,– – 100,–Kč/hod.
První kontakt: Osobně v sídle od 7–15:30hod. nebo telefonicky od 7–15:30hod. poslat email , e-mail:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
  • Řidičský průkaz – řízení nákladních automobilů – skupina C
  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozidel s přívěsem – skupina E

Podobné nabídky práce

Řidiči
ŘIDIČI Nástup možný ihned. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.C, CE, profesní průkaz, praxe na nákladních vozech. Náplň práce: Řízení aut LIAZ, TATRA, MAN Možnost prodloužení pracovního poměru. První kontakt: telefonicky na čísle <!-- ...
MOBIKO plus a.s. Hranická 293/5, Valašské Meziříčí Plný úvazek
dnes
Řidiči
ŘIDIČI Náplň práce: řidič pro vozy skupiny C pro stavební výrobu, strojnický průkaz výhodou - případné zájemce zaškolíme První kontakt: e-mailem na: <!--poslatEmail--> telefonicky <!--poslatEmail-->ov.28.6.
EL TORO, s.r.o. 311, Liptál Plný úvazek
dnes
Řidiči nákladního auta - jízdní soupravy
ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA - jízdní soupravy Požadujeme: ŘP sk. C,E, spolehlivost, zodpovědnost. Informace o výši mzdy viz kontakt níže. První kontakt: telefonicky <!--poslatEmail-->ov.27.6.17
Ing. Zdeněk Kretek 287, Prostřední Bečva Plný úvazek
včera
Řidiči MKD v EU
Požadujeme: ŘP C+E+profesní průkaz, digitální karta řidiče výhodou. Nabízíme: prémie, odměny, vyplácíme plné diety. První kontakt: telefonicky <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> ov.27.6.17
ROSPED TRANS s.r.o. 367, Valašská Bystřice Plný úvazek
včera
Řidiči nákladního auta
ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTA Nástup možný ihned. POŽADUJEME: Časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, praxe v řízení nákladního automobilu výhodou. Řidičský průkaz skupiny B,C podmínkou. NÁPLŇ PRÁCE: Řízení náklad ...
SWIETELSKY stavební s.r.o. Husova 1514, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
Řidiči
ŘIDIČI POŽADUJEME: Řidičské oprávnění sk. C+E a průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením, karta do tachografu NÁPLŇ PRÁCE: Svoz mléka od zemědělců do mlékárny NABÍZÍME: Příspěvky na dovolenou, sportovní a studen ...
ZDAR, a.s. Palackého 220, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden