Volné pracovní místo  ŘIDIČ/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 24 100–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Řidič autobusové dopravy Ústí nad Orlicí a okolí.
POŽADUJEME:
  • ŘP sk. D
  • profesní průkaz
  • digitální karta
  • platné psychologické vyšetření
  • zdravotní způsobilost k řízení autobusu
  • trestní bezúhonnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • řidič/ka autobusové dopravy do Ústí nad Orlicí, Lanškrouna, Jevíčka, Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Litomyšle a Svitav
NÁSTUP: možný ihned
NABÍZÍME:
  • zvláštní prémie
  • garantovaný výplatní termín
  • stabilizační půjčka
  • spořící pojištění
  • firemní pojištění odpovědnosti za škodu
  • moderní vozový park a další výhody
V případě zájmu kontaktujte paní Nesměrákovou telefonicky na č. použijte odpovědní formulář (6.00 - 14.30 h) nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 2.12.2022

Máte zájem o nabídku ŘIDIČ/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Nesměráková z ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČ/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.