Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Šumperk
Zveřejnil:
Úřad práce Šumperk
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Šumperk

Volné pracovní místo Řidič/ka malého nákladního vozidla do 12T

26.5.2016
KELLY EXPRES s.r.o.
Místo pracoviště
Nádražní 395/25, Mohelnice, 789 85, Mohelnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce: řízení malého nákladního vozidla do 12t. bez přívěsu po ČR a do příhraničních oblastí Německa.
Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C, kartu do tachografu, profesní průkaz, lékařskou prohlídku, samostatnost. Praxe vítána, případně možnost zaučení. Kontakt: telefonicky, emailem.

Podobné nabídky práce

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy
Řidiči vnitrostátní kamionové dopravy, práce od pondělí do pátku, stabilní práce, kvalitní vozový park, zázemí dobře fungující firmy, výplata vždy v termínu. Požadujeme praxi v řízení C+E min. 1 rok, veškeré potřebné dokumenty (šk ...
ADH Group, s.r.o. Oborník 2139/31, Zábřeh Plný úvazek
včera
Řidič nákladního vozidla/zámečník
Pojďte k nám pracovat na kombinovanou pozici řidiče/zámečníka nákladního automobilu, ráno vyjedete, odpoledne se vrátíte. Nebo zůstanete na zámečnické dílně a pomůžete nám dokončit zakázku. Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rost ...
ZLKL, s. r. o. Moravičanská 581/29, Loštice Plný úvazek
týden
Řidič MKD C+E
Osobní kontakt po tel. domluvě; Práce PO-PÁ. ČR - SRN - SR. Přívěs. Praxe nutná. Výhody: pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění. Kontakt: telefonicky, osobně po předchozí telef. domluvě PO-PÁ 7-17.00 hod. ...
OPTIMOSPED s.r.o. Hraběšická 134, Vikýřovice Plný úvazek
týden
Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)
PŘEVÁŽNĚ PŘÍHRANIČNÍ PŘEPRAVY DO NĚMECKA A RAKOUSKA. TÝDENNÍ ODPOČINKY V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ. ŘP "C", "E", profesní průkaz. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
CREDO TRANSPORT s.r.o. Lidická 2567/56, Šumperk Plný úvazek
aktivní
Řidič tandemové soupravy vnitro
VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVA. ŘP "C", "E", profesní průkaz. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
aktivní
Řidič tandemové soupravy
PŘEPRAVY DO ŠVÝCARSKA A ITÁLIE. ŘP "C", "E", profesní průkaz. Kontakt: telefonicky, e-mailem.