Volné pracovní místo  Řidič/ka nákladního vozidla

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Semtín.
Náplň práce: - Řidič nákladního vozidla EUROCARGO (sklopné čelo). Rozvoz keramických obkladů a dlažeb zákazníkům po ČR. Zodpovědnost za technický stav vozidla a péče za svěřené vozidlo.
Požadujeme: - Řidičské oprávnění B,C - aktivní řidič. Profesní průkaz. Praxe na nákladních automobilech. Fyzickou zdatnost. Spolehlivost, pečlivost a časovou loajalitu.
Nabízíme: - Nástup ihned. Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou . Odpovídající finanční ohodnocení ( základ 25 000,- Kč + prémie 15 000,-Kč v závislosti na ujetých kilometrech , spokojenosti zákazníků a kvalitní údržby vozidla). Malý kolektiv české firmy, která si upřímně váží svých zaměstnanců.
Zaměstnanecké výhody: Vysoké prémie ve výši 15 000,-Kč
První kontakt telefonicky (od 9.2.2017 od 8:00 do 16:00 hod.) nebo e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017