Volné pracovní místo  RMA diagnostik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Vaším úkolem bude:
Zajišťovat diagnostiku vrácených výrobků od zákazníka
Kontrolovat výrobky pomocí vizuálních, automatizovaných, elektronických a mechanických kontrolních postupů
Zpracovávat analýzu chyb
Provádět následnou opravu včetně testování, že došlo k odstranění chyby
Komunikovat s vývojovými odděleními, technickou podporou apod.
Co očekáváme od Vás:
SŠ elektro – slaboproud
Vyhláška č. 50/1978 Sb.
Orientace / čtení v elektrotechnických výkresech (znalost obvodů, komponentů,….)
Schopnost pájení a oprav
Schopnost samostatné práce (testování dle testovacích procedur)
Flexibilitu
Znalost výrobního procesu
Znalost programů Flexnet, Word, Excel
Angličtina - základy
Zaměstnanecké výhody: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání).

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů celkem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.11.2017