Volné pracovní místo  Rolař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Tiskařská 625/2, 108 00 Praha 10 - Malešice
Kontakt: Sklenářová Martina, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Tiskárny MAFRAPRINT se specializují na tisk produkce novinového charakteru. Zaměstnáním u nás získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků, jako jsou MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro. Jsme součástí mediální skupiny MAFRA a právě hledáme nové posily do našeho týmu. Těšíme se na Vaši reakci!

Vaším úkolem bude:

  • práce v moderním polygrafickém závodě v osádce rotačního stroje,
  • obsluha zařízení na odvíjení rolí papíru.

Požadujeme:
  • vyučení (upřednostňujeme obor strojní),
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu,
  • pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:
  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody,
  • zázemí stabilní mediální skupiny,
  • termín nástupu co nejdříve.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016