Volné pracovní místo  ROZPOČTÁŘ/KA – PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Jsme regionální instalatérská firma a realizujeme komplexní služby v oboru vytápění a zdravotně – technických instalací od roku 1990. Provádíme bytovou výstavbu, velké investiční celky, centrální zdroje tepla, výměníkové stanice, průmyslové objekty a servis tepelných zařízení.

NABÍZÍME:

Motivační finanční ohodnocení
Práci v prosperující odborné firmě
Možnost osobního i profesního růstu
Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
Práci v kolektivu s dlouholetými zkušenostmi
Stravné a firemní mobilní telefon
Příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity
Firemní akce

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
Organizační a komunikační schopnosti
Časovou flexibilitu, loajalitu a rozhodnost
Zkušenosti s komunikací s investory a objednateli
Znalost práce s rozpočtářskými programy (KROS/RTS)
Samostatnost, spolehlivost a důslednost
Znalost práce na PC (MS Office)
Aktivní osobní přístup

NÁPLŇ PRÁCE:

Tvorba rozpočtů a kompletace cenové nabídky
Kontrola kompletnosti zadávací dokumentace
Poptávání dodavatelů a vyhodnocení jejich nabídek
Komunikace s dodavateli a investory
Příprava podkladů k fakturaci

BLIŽŠÍ INFO:
Vaše životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo volejte na mobilní číslo
použijte odpovědní formulář .

použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku ROZPOČTÁŘ/KA – PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ondřej Filip BA (Hons) z INTOP OLOMOUC CZ s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ROZPOČTÁŘ/KA – PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.