Volné pracovní místo  rozpočtář/ka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Příprava rozpočtů jednotlivých zakázek,
  • Zpracování rozpočtů technologických částí potrubí a armatur a jiné,
  • Vytvoření rozpočtů v systému Cenkros, sestava a evidence cenových kalkulací,
  • Tvorba kalkulací z výkazu, výměr z projektové dokumentace.
  • Oslovování subdodavatelských a dodavatelských firem,
  • Poptávaní materiálů a služeb,
  • Evidence cenových kalkulací,
  • Kontrola rozpočtů a cenových nabídek,
  • Účast na obhlídkách staveb za účelem sestavení cenových nabídek,
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, , SŠ/VŠ stavebního nebo strojního směru - výhodou.
Počítačové znalosti - použivatel: Cenkros, Kros- výhodou.
Pokročilá znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word), MS Outlook
Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti. Příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, systém zaměstnaneckých výhod a benefitů.
Kontakt na mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku rozpočtář/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Veronika Masarykova z Montpetrol, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku rozpočtář/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.