Volné pracovní místo  Rozpočtář/ka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Libišany.
Pracovní náplň: zpracování cenových nabídek/nákladového rozpočtu, příprava rozpočtu a souvisejících nákladů v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s požadavky investora, komunikace se subdodavateli, poptávka služeb, porovnání a vyjednávání cen pro nabídku - rozpočet, kontrola projektové dokumentace, podkladů pro fakturaci, vedení agendy stavby, zajišťování dokumentace pro předání stavby apod.
Budeme od Vás potřebovat: SŠ (VŠ) - stavebního směru, orientaci v oblasti stavebnictví, dobré komunikační schopnosti se zákazníky a dodavateli, ŘP skupiny B, znalost práce na PC - běžná agenda, znalost kalkulačního programu výhodou (KROS, nebo jiný), čerstvé absolventy ochotné se vzdělávat rádi zaučíme
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Prní kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2018

Máte zájem o nabídku Rozpočtář/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miluše Havelková z HC STAV s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Rozpočtář/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.