Volné pracovní místo  Rozpočtář staveb

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
Samostatný rozpočtář staveb odpovídající za:
-Kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení
-Zpracování rozpočtů cenových nabídek, dle obdržených výkazů výměr a PD
-kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace a zadávacích podmínek
-Příprava harmonogramů, příprava výkazů výměr
-zpracovávání rozpočtů cenových nabídek v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek
Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
-Praxe a zkušenosti v oblasti rozpočtování pozemních staveb velkou výhodou, organizační schopnosti
-znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
-znalost rozpočtového programu výhodou (Callida)
-rozhodnost, značná úroveň komunikačních dovedností
-schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti, maximální pracovní nasazení
-loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení
-řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
-pracoviště: Třebíč Borovina, bývalý areál BOPO
-možnost služebního bytu v areálu firmy
-nástup prosinec 2016 nebo dle dohody
-jednosměrný provoz, pracovní úvazek 40 hod./týden
-stravenky
-perspektivní dlouhodobé zaměstnání
-vhodné také pro osoby OZP

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016