Volné pracovní místo  Rozpočtář

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Příprava podkladů pro podání obchodních nabídek.
  • Sestavení kompletních rozpočtů.
  • Zpracování výkazů výměr.
  • Tvorba harmonogramů provádění stavby.
  • Zpracování cenových kalkulací a přehledů jednotlivých zakázek.
  • Kalkulace plánované spotřeby práce, materiálu a strojů.
Požadavky na pracovní pozici:
  • SŠ – ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření (VŠ či autorizace v oboru výhodou).
  • Znalost rozpočtových programů (RTS výhodou), všeobecná znalost práce na PC.
  • Komunikativní a obchodní dovednosti.
  • Minimální praxe 2 roky rozpočtování staveb
  • Řidičský průkaz B.
Nabízíme:
  • Benefity – stravenky, možnost přispívat na pojištění.
  • Týmovou práci v mladém kolektivu.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Předpokládaný nástup:
  • Ihned nebo dle dohody.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017