Volné pracovní místo  Rozpočtáři, přípraváři, skladníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení a příprava materiálu na jednotlivé zakázky, vedení skladového hospodářství, příjem a kontrola materiálu/zboží do skladu, výdej, objednávání zboží, kompletní evidence zakázek, příprava podkladů pro fakturaci, evidence zboží v systému.
Požadujeme: SOU elektrotechnického směru (maturita výhodou), vyhláška 50/78 Sb min. §6 do 1000V, znalosti systémů EZS, EPS, CCTV a jejich problematika, logické myšlení a schopnost skladového hospodaření, systém pro pořádek, zkušenost a praxe na pozici skladníka, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou, zajímavou a práci se špičkovými technologiemi, motivační finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook, stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti, práce v mladém kolektivu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.7.2016